Zarábajte s Woodcote! Pripojte sa k nášmu partnerskému programu.

Máte funkčnú a sledovanú webovú stránku, blog, newsletter alebo profil na sociálnych sieťach, zaujímate sa o svet stavebníctva a chcete si zarobiť publikovaním tematického obsahu pre svoje publikum? Nie je nič jednoduchšie! Stačí použiť náš partnerský program.

Náš online e-shopy so sanitárnym vybavením Baustore.cz a Baustore.sk vám ponúkajú perfektnú príležitosť využiť ich online platformy, dostať informácie o našich výrobkoch k vášmu publiku a získať finančné odmeny.

POZOR - Affiliate program přesouváme pod CJ - VIVNetworks.com

Čo je partnerský program?

Ide o čoraz populárnejšiu formu výkonnostného marketingu, ktorá na rozdiel od tradičných foriem online reklamy (pay-per-click alebo pay-per-view) umožňuje platiť za konverziu - v našom prípade za nákup v jednom z našich e-shopov.

Ako to funguje?

Partnerské programy fungujú na partnerskom princípe. Na jednej strane sme my - naše e-shopy - zadávateľom reklamy. A na druhej strane vy, ako náš partner, ktorý odporúča naše produkty ľuďom prostredníctvom svojho kanála.

A kedy dostanete províziu?

Ak sa návštevník vašej webovej stránky po zobrazení vášho odkazu, banneru alebo produktového kanála rozhodne v budúcnosti kúpiť relevantný a propagovaný produkt (alebo produkt z propagovaného segmentu) na niektorej z našich webových stránok, získate z toho províziu.

Prečo to nevyskúšať s nami?

  • Registrácia a správa partnerského účtu u nás je bezplatná
  • V priemere platíme 147 € za odporúčanie
  • Sledujeme vášho zákazníka celý mesiac