Máte záujem o produkty z našej ponuky?
Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku na materiál

ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
 
Woodcote Stavebniny / O nás / Profil a filozofia

Profil a filozofia

Základy nášho úspechu stoja na ponuke skutočne širokého sortimentu stavebných materiálov, špičkovej odbornosti vyškoleného personálu, kvalifikovaného poradenstva, rýchleho servisu a flexibilnej dopravy. Našou povinnosťou a cieľom je bezchybné zásobovanie "na mieru" tak, aby v nás zákazník cítil istotu a profesionalitu.

WOODCOTE sú výrobky, ľudia a zákazníci, ktorí chcú pokračovať v stále vyššom ročnom raste obchodu a služieb, než je priemer v stavebnom sektore.

Sústreďujeme sa na predaj nových, vysoko-kvalitných výrobkov pre kompletnú výstavbu. V súčasnosti má skupina WOODCOTE okolo 420 zamestnancov a 41 pobočiek v 2 krajinách strednej Európy, v ktorých dodávame kompletný  kvalitný sortiment pre stavebníctvo. 

Sme vo svojom odbore kvalitne vzdelaný a preškolený tím spolupracovníkov, ktorý má vysoko vyvinutý cit pre partnerstvo a chce robiť iba to, čo najlepšie vie.

Chceme Vám byť kedykoľvek k dispozícii pri riešení vašich aktuálnych otázok. Našim cieľom je udržať a naďalej vylepšovať vysokú kvalitu nami obchodovaných výrobkov.

WOODCOTE je most medzi výrobcami a užívateľmi. Našu existenciu nestaviame na úroveň jednotlivca.

Stavebniny Woodcote pokračujú v začatej stratégii a chcú docieliť:

Najlepší zákaznícky servis

Najlepší zákaznícky servis

s rastúcim sortimentom tovaru, poskytovaný najlepšími odborníkmi, pravidelne školenými v oblasti služieb zákazníkom a technického know-how.

Silná obchodná značka

Silná obchodná značka

vďaka pokračujúcim investíciám do pobočkovej siete, či už formou rekonštrukcií či premiestnenia, a tým rozšírenie skupín zákazníkov.

Výhodné partnerstvo

Výhodné partnerstvo

chceme docieliť obojstranne výhodné partnerstvo s dodávateľmi s pozitívnym dopadom na zákazníka.