Máte záujem o produkty z našej ponuky?
Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku na materiál

ponuka tovarov

Stavebné centrá

Vnútorné farby na steny, vnútorné farby umývateľné, vnútorné dekoratívne nátery, farby na špeciálne použitie, fasádne farby či farby na betón. V našej ponuke nájdete všetky typy náterových hmôt, ktoré potrebujete.

U nás nájdete produkty:

Extherm

Skutočne efektívne riešenie pre zatepľovacie systémy prináša vonkajší kontaktný zatepľovací systém EXTHERM. Ten pozostáva z fasádnych izolačných dosiek, lepiacej a armovacej vrstvy, kotevných prvkov a tenkovrstvových prefarbených omietok. Vďaka širokému výberu ponúkaných farebných odtieňov a povrchových úprav si vyberú aj tí najnáročnejší. Vďaka výrobkom EXTHERM ušetríte, predĺžite životnosť objektu a dosiahnete lepšiu tepelnú pohodu.

PPG Deco

PPG Deco Slovakia, s.r.o. je samostatnou obchodnou jednotkou spoločnosti PPG Industries so sídlom v Pittsburgu v USA. Hlavná oblasť pôsobenia je zameraná na náterové hmoty. V súčasnosti sa v rámci veľkoobchodu zaoberá distribúciou výrobkov vlastných značiek (PRIMALEX, BALAKRYL, JOHNSTONE´S, BONDEX a PRAKTIK) vyrobených v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Dánsku a v Anglicku. Na Slovensku má vybudovanú najväčšiu maloobchodnú sieť predajní pod názvom DOM FARIEB.

AkzoNobel

AkzoNobel je svetovým lídrom v oblasti dekoratívnych farieb a najväčším výrobcom špeciálnych náterových hmôt. Vyrába obrovské množstvo najrôznejších špeciálnych chemikálií, ktoré našli uplatnenie v stovkách produktov každodenného použitia.

HG Helios

Výrobky Helios sú na slovenskom trhu dostupné už od roku 1993. V Skupine Helios už viac ako 80 rokov vyvíjajú nátery a farby, ktoré úspešne spomaľujú procesy starnutia materiálov ako sú drevo, kov, betón, omietky, fasády, ktorým zároveň dodávajú novú estetickú hodnotu.

Stachema

Spoločnosť STACHEMA BRATISLAVA bola založená v roku 1991. Rozvoj spoločnosti je postavený na vlastnom vývojovom programe a schopnosti prispôsobovať tomu výrobnú činnosť. Neoddeliteľnou súčasťou stratégie firmy je vysoko kvalifikované technologické poradenstvo. Firma je jediným tuzemským výrobcom a dodávateľom kompletného sortimentu stavebnej chémie.

Máte záujem o produkty z našej ponuky?
Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku na materiál